Olja på duk, kvinna vid eldstad. Signerad. I förgylld ram. (71x90)
5 700 SEK | 2014-04-27 08:11 |
5 600 SEK | 2014-04-27 09:19 |
3 400 SEK | 2014-04-26 22:51 |
2 600 SEK | 2014-04-25 20:41 |
2 500 SEK | 2014-04-23 18:43 |
2 400 SEK | 2014-04-21 09:10 |
2 000 SEK | 2014-04-19 21:24 |
1 000 SEK | 2014-04-20 09:10 |
600 SEK | 2014-04-19 22:56 |
100 SEK | Startpris |