Olja på duk, kvinnor vid eldstad. Signerad och daterad 46. I delvis bronserad ram. (84x72)
4 800 SEK | 2014-04-27 10:09 |
4 700 SEK | 2014-04-27 09:38 |
3 900 SEK | 2014-04-26 22:55 |
3 600 SEK | 2014-04-24 12:05 |
2 000 SEK | 2014-04-19 21:24 |
1 100 SEK | 2014-04-20 10:15 |
100 SEK | Startpris |