Olja på duk, skogsbild med bäck. Signerad och daterad 1900. I bronserad ram. Ramdekorer med sprickbildningar. (78x52)
3 300 SEK | 2014-04-27 11:56 |
3 200 SEK | 2014-04-26 09:23 |
2 600 SEK | 2014-04-22 19:30 |
125 SEK | 2014-04-20 20:07 |
100 SEK | 2014-04-20 18:22 |
100 SEK | Startpris |