Etsning, porträtt av Axel Tallberg. Daterad 1904, med dedikation. Inramad. (27x17)
2 600 SEK | 2014-04-27 11:43 |
2 500 SEK | 2014-04-27 11:39 |
2 100 SEK | 2014-04-26 23:24 |
2 000 SEK | 2014-04-27 10:24 |
1 600 SEK | 2014-04-26 22:33 |
1 200 SEK | 2014-04-26 20:46 |
400 SEK | 2014-04-23 19:54 |
150 SEK | 2014-04-22 21:59 |
100 SEK | Startpris |