Olja på duk, hare i vinterlandskap. Signerad. I delvis bronserad ram. (49x60)
4 700 SEK | 2014-04-27 09:16 |
4 600 SEK | 2014-04-27 10:58 |
4 400 SEK | 2014-04-24 19:25 |
4 300 SEK | 2014-04-22 21:04 |
950 SEK | 2014-04-21 09:47 |
900 SEK | 2014-04-21 08:15 |
375 SEK | 2014-04-19 21:17 |
100 SEK | Startpris |