Olja på duk, skogsglänta med kvinnofigur. Monogramsignerad och daterad 92. I bronserad ram. (35x52)
3 100 SEK | 2014-04-26 23:22 |
3 000 SEK | 2014-04-27 12:05 |
2 400 SEK | 2014-04-27 09:55 |
1 900 SEK | 2014-04-26 21:40 |
1 500 SEK | 2014-04-25 17:21 |
100 SEK | 2014-04-20 20:08 |
100 SEK | Startpris |