Bandsked, daterad 1755, med skuren dekor och monogram samt selpinne i ben, med skuren dekor. Bruksslitage, bandskeden saknar någon pinne. (L.12-21)
400 SEK | 2014-04-27 11:52 |
375 SEK | 2014-04-25 15:54 |
225 SEK | 2014-04-26 16:04 |
100 SEK | 2014-04-19 21:54 |
100 SEK | Startpris |