Med boett i 18k. Förgyllt stålarmband. I original etui. Mindre repor. (D.37mm)
1 800 SEK | 2014-04-27 11:01 |
1 700 SEK | 2014-04-27 10:05 |
1 600 SEK | 2014-04-24 23:06 |
1 500 SEK | 2014-04-27 09:06 |
1 100 SEK | 2014-04-25 14:13 |
950 SEK | 2014-04-19 17:01 |
100 SEK | Startpris |