Vitmålad och förgylld. Numrerad upplaga, no.5529. Inköpskvitto, bok, pendel och nyckel finns. Mindre repor. (H.59)
1 600 SEK | 2014-04-27 11:58 |
1 500 SEK | 2014-04-27 15:19 |
1 000 SEK | 2014-04-26 22:23 |
850 SEK | 2014-04-20 01:37 |
350 SEK | 2014-04-24 19:19 |
175 SEK | 2014-04-24 00:20 |
100 SEK | Startpris |