Med rik blomdekor och förgyllning. Etikettmärkt och stämplad. (H.19, D.32)
600 SEK | 2014-04-27 10:40 |
550 SEK | 2014-04-26 21:45 |
475 SEK | 2014-04-25 22:15 |
150 SEK | 2014-04-26 20:35 |
100 SEK | Startpris |