Guld på stål. Med förgylld stålarmband. Några repor. (D.35mm)
1 600 SEK | 2014-05-17 11:29 |
1 500 SEK | 2014-05-17 18:10 |
850 SEK | 2014-05-16 08:55 |
800 SEK | 2014-05-15 23:32 |
600 SEK | 2014-05-16 05:13 |
500 SEK | 2014-05-15 21:12 |
300 SEK | 2014-05-15 20:14 |
200 SEK | 2014-05-15 18:57 |
100 SEK | Startpris |