Mahogny och bemålad plåt. Förnicklade detaljer. Hårt slitage, ställvis med skador. (H.73)
5 100 SEK | 2014-05-18 10:51 |
5 100 SEK | 2014-05-18 11:09 |
3 200 SEK | 2014-05-18 09:48 |
1 800 SEK | 2014-05-18 07:28 |
1 700 SEK | 2014-05-18 04:55 |
1 100 SEK | 2014-05-15 23:24 |
1 000 SEK | 2014-05-15 22:11 |
125 SEK | 2014-05-15 19:31 |
100 SEK | 2014-05-15 19:11 |
100 SEK | Startpris |