27. Carl Johan Trygg (1887–1954)

Träskurna och delvis bemålade figurer 2st. Signerade, bl.a. daterad 1921. (H.24-26)

Varunr 150055

18 Maj 2014

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 300 SEK13 00 SEK14 00 SEK

1 200 SEK2014-05-18 11:53
1 100 SEK2014-05-17 13:21
1 000 SEK2014-05-17 18:44
350 SEK2014-05-16 16:25
300 SEK2014-05-16 10:03
100 SEK Startpris

2014-05-18 Stadsauktion, Söndag 18 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms