Träskurna och delvis bemålade figurer 2st. Signerade, bl.a. daterad 1921. (H.24-26)
1 200 SEK | 2014-05-18 11:53 |
1 100 SEK | 2014-05-17 13:21 |
1 000 SEK | 2014-05-17 18:44 |
350 SEK | 2014-05-16 16:25 |
300 SEK | 2014-05-16 10:03 |
100 SEK | Startpris |