Färglitografi, "Vesper". Signerad. Inramad. (41x29)
350 SEK | 2014-05-18 11:00 |
325 SEK | 2014-05-17 22:06 |
300 SEK | 2014-05-16 20:49 |
175 SEK | 2014-05-16 18:03 |
100 SEK | Startpris |