Olja på duk, "Fjällgården". Signerad. (21x26)
2 300 SEK | 2014-05-18 11:52 |
2 200 SEK | 2014-05-18 11:52 |
1 100 SEK | 2014-05-17 23:00 |
650 SEK | 2014-05-17 23:11 |
100 SEK | 2014-05-16 15:43 |
100 SEK | Startpris |