"Dalarnas Rättviks Härad Vinterdrägt". Handmålad. Djupstämplad. Fötter och hals med lagning. (H.17)
1 900 SEK | 2014-05-18 11:39 |
1 000 SEK | 2014-05-18 10:58 |
600 SEK | 2014-05-17 21:02 |
400 SEK | 2014-05-16 10:44 |
100 SEK | 2014-05-15 21:17 |
100 SEK | Startpris |