Färglitografi, räv i vinterlandskap. Singerad och numrerad. Inramad. (35x45)
1 000 SEK | 2014-05-18 11:10 |
950 SEK | 2014-05-16 09:48 |
400 SEK | 2014-05-18 07:11 |
225 SEK | 2014-05-17 13:03 |
100 SEK | Startpris |