Olja på duk, figurer på landsväg. Signerad och daterad 1919. (106x100)
1 300 SEK | 2014-05-17 13:21 |
1 200 SEK | 2014-05-17 15:34 |
150 SEK | 2014-05-16 22:17 |
100 SEK | Startpris |