Leksak i litograferad plåt, 1900-talets första hälft. Miniatyrtakkrona i tenn samt miniatyrbordsur i förgylld plåt. Slitage. (L.23)
400 SEK | 2014-05-18 10:25 |
375 SEK | 2014-05-18 11:03 |
250 SEK | 2014-05-18 10:40 |
150 SEK | 2014-05-15 23:30 |
125 SEK | 2014-05-16 18:46 |
100 SEK | Startpris |