Etsning, stående naken modell. Signerad i plåten. Inramad. (18x12)
1 300 SEK | 2014-05-18 11:26 |
1 200 SEK | 2014-05-16 16:30 |
1 100 SEK | 2014-05-16 12:28 |
1 000 SEK | 2014-05-16 09:48 |
100 SEK | Startpris |