Litografi, "Havstroll". Signerad och otydligt daterad. Inramad. (28x27)
375 SEK | 2014-05-18 12:00 |
350 SEK | 2014-05-16 09:00 |
275 SEK | 2014-05-17 19:31 |
100 SEK | Startpris |