Automatic. Guld på stål. Armband i läder. Bruksslitage, mindre repor och fläckar. (D.35mm)
2 300 SEK | 2014-05-18 11:53 |
2 200 SEK | 2014-05-17 22:11 |
2 000 SEK | 2014-05-17 11:21 |
1 200 SEK | 2014-05-16 10:40 |
1 000 SEK | 2014-05-15 20:33 |
850 SEK | 2014-05-16 05:11 |
350 SEK | 2014-05-15 20:11 |
300 SEK | 2014-05-15 18:49 |
125 SEK | 2014-05-15 19:41 |
100 SEK | Startpris |