Wallerius, Norrköping. Urverket signerat. Urtavla med repor och retusch. Bruksslitage. (D.60mm)
550 SEK | 2014-05-16 16:10 |
500 SEK | 2014-05-17 22:04 |
450 SEK | 2014-05-17 09:34 |
400 SEK | 2014-05-17 08:19 |
200 SEK | 2014-05-15 22:12 |
125 SEK | 2014-05-16 10:17 |
100 SEK | Startpris |