Fodral i bronserat trä. Urtavla i alabaster med emaljerade siffror. Krön och nedre dekor med skador och lagningar. (H.90)
375 SEK | 2014-05-18 11:59 |
350 SEK | 2014-05-18 09:54 |
325 SEK | 2014-05-18 05:17 |
250 SEK | 2014-05-17 23:21 |
100 SEK | Startpris |