Fickur 2st, bl.a. 1800-tal. Herrarmbandsur 2st samt damarmbandsur 2st, bl.a. Tissot. Slitage.
225 SEK | 2014-05-18 11:53 |
200 SEK | 2014-05-17 11:24 |
200 SEK | 2014-05-18 11:08 |
150 SEK | 2014-05-18 01:10 |
100 SEK | Startpris |