Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Glaset med skada. (100x61)
1 100 SEK | 2014-06-01 12:02 |
1 000 SEK | 2014-06-01 11:40 |
100 SEK | 2014-05-30 13:46 |
100 SEK | Startpris |