Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (45x38)
850 SEK | 2014-06-01 11:56 |
800 SEK | 2014-06-01 12:10 |
650 SEK | 2014-06-01 09:01 |
650 SEK | 2014-06-01 11:48 |
450 SEK | 2014-05-31 13:11 |
325 SEK | 2014-05-30 16:33 |
100 SEK | Startpris |