Etsning, "Tidigt". Signerad i blyerts. Daterad i plåten 1914. Bladet något gulnat. Inramad. (24,5x17,5)
10 500 SEK | 2014-06-01 10:32 |
10 400 SEK | 2014-05-31 16:40 |
6 700 SEK | 2014-05-26 14:10 |
5 100 SEK | 2014-05-30 15:15 |
2 700 SEK | 2014-05-29 18:15 |
500 SEK | 2014-05-29 17:26 |
200 SEK | 2014-05-29 15:41 |
125 SEK | 2014-05-29 15:19 |
100 SEK | Startpris |