Frostat och blåtonat glas med dekor av bl.a. fåglar. Signerad och numrerad. (D.18,5)
600 SEK | 2014-06-01 10:56 |
550 SEK | 2014-06-01 11:21 |
475 SEK | 2014-05-30 17:02 |
275 SEK | 2014-05-31 01:33 |
200 SEK | 2014-05-29 17:54 |
125 SEK | 2014-05-29 21:22 |
100 SEK | Startpris |