Olja på pannå, motiv med kvinna. Signerad. (25,5x14)
425 SEK | 2014-06-01 11:55 |
400 SEK | 2014-06-01 11:48 |
350 SEK | 2014-05-31 13:50 |
200 SEK | 2014-05-30 19:13 |
150 SEK | 2014-05-29 15:20 |
125 SEK | 2014-05-29 17:10 |
100 SEK | Startpris |