Konturerad form. Undertill stämplade. Med graverade monogram JB. Snarlika, ytslitage, mindre bulor. (D.23,5)
250 SEK | 2014-06-01 11:23 |
225 SEK | 2014-05-31 23:50 |
200 SEK | 2014-05-30 19:51 |
100 SEK | Startpris |