Cylinderformad. Äldre förstärkning och lagningar, locksprint saknas, slitage. (L.16)
1 400 SEK | 2014-06-01 12:03 |
1 300 SEK | 2014-06-01 12:02 |
750 SEK | 2014-06-01 11:44 |
550 SEK | 2014-06-01 11:23 |
375 SEK | 2014-05-31 21:43 |
350 SEK | 2014-05-31 08:56 |
100 SEK | 2014-05-29 15:32 |
100 SEK | Startpris |