Med slipad av växter. Signerad och numrerad. Etikettmärkt. (H.21)
550 SEK | 2014-06-01 11:31 |
500 SEK | 2014-05-31 22:29 |
300 SEK | 2014-05-31 13:13 |
275 SEK | 2014-05-31 01:34 |
250 SEK | 2014-05-30 17:03 |
100 SEK | 2014-05-29 18:11 |
100 SEK | Startpris |