12. Handknuten matta, norra Persien, tidigt 1900-tal

Slitage, lagningar. (ca.285x375)

Varunr 158607

26 Oktober 2014

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 5 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 10000-15000 SEK

4 800 SEK2014-10-25 22:05
4 800 SEK2014-10-26 10:57
4 000 SEK2014-10-24 19:46
3 400 SEK2014-10-24 18:01
1 100 SEK2014-10-24 12:57
600 SEK2014-10-22 10:28
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms