Med bandade dekorer. Lockknopp i mässing. Mindre nagg och kantnötningar, lockknopp med lagning. (Höjd 10cm, diameter 12cm)
3 600 SEK | 2014-10-26 11:34 |
3 600 SEK | 2014-10-26 11:39 |
2 500 SEK | 2014-10-25 23:08 |
2 000 SEK | 2014-10-24 13:50 |
1 800 SEK | 2014-10-20 23:26 |
1 100 SEK | 2014-10-21 10:23 |
100 SEK | Start price |