Svepask med lock. Med två hänklar i form av hästhuvuden. Bemålad blomdekor. Undertill signerad Jemt Olof Person Holen Orsa. Torrsprickor. Locket med lagning och liten komplettering. (L.26)
5 200 SEK | 2014-10-26 11:57 |
5 000 SEK | 2014-10-26 11:51 |
3 200 SEK | 2014-10-26 11:49 |
1 800 SEK | 2014-10-26 11:24 |
1 000 SEK | 2014-10-22 21:12 |
100 SEK | Startpris |