Kameror 2st, Leica M2, no.1036913 respektive no.1144760. Med 5st Leica objektiv och 2st distanser. I hardcase av märket Hakura. Objektiven märkta "Leitz Wetzlar 16466. Telyt 1:4/200", "Leitz Wetzlar 12575N. 1:4.5/135. 1:4/135.1:2.8/90 1:4/90", "Leitz Wetzlar 1:2.8/50. 1838162", "Leitz Wetzlar Sammicron 1:2/50", "Leitz Wetzlar Sammicron 1:2/35". Bruksslitage, mindre skador.
13 500 SEK | 2014-10-26 12:00 |
13 000 SEK | 2014-10-26 11:46 |
11 500 SEK | 2014-10-25 16:03 |
9 600 SEK | 2014-10-24 09:35 |
7 600 SEK | 2014-10-22 13:10 |
7 200 SEK | 2014-10-22 16:39 |
4 000 SEK | 2014-10-21 18:17 |
1 500 SEK | 2014-10-21 17:38 |
1 000 SEK | 2014-10-20 17:56 |
100 SEK | Startpris |