214. Väggtelefon, Elektrisk Bureau, Norge, 1800-talets slut

Bemålad plåt och gjutjärn. Märkt no.7466. Mindre rostfläckar och ytslitage. (Höjd 70cm)

Varenr 158471
Udvalgt

26 Oktober 2014

Hammerslag21 00 SEK22 00 SEK 18 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Vurdering 20000 SEK

18 000 SEK2014-10-26 07:47
17 700 SEK2014-10-15 18:42
12 500 SEK2014-10-25 18:15
9 800 SEK2014-10-21 16:54
1 500 SEK2014-10-20 21:38
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Købsprovision 15% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms