218. Trattgrammofon, His Masters Voice, 1900-talets början

Låda i ek med skuren dekor. Tratt i bemålad plåt. Vev finns. Tratten ställvis med färgslitage. (Längd 66cm)

Varenr 158475
Udvalgt

26 Oktober 2014

Hammerslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 3 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Vurdering 2000 SEK

3 600 SEK2014-10-25 20:52
3 400 SEK2014-10-26 10:11
3 000 SEK2014-10-25 19:11
1 500 SEK2014-10-22 14:12
1 200 SEK2014-10-21 22:59
1 000 SEK2014-10-21 10:29
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Købsprovision 15% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms