Motiv med Romeo och Julia. Osignerad. Sockel med kantlagning. (Höjd 54cm)
3 200 SEK | 2014-10-25 22:42 |
3 000 SEK | 2014-10-25 23:11 |
1 500 SEK | 2014-10-21 17:28 |
100 SEK | Startpris |