Träskuren och delvis bemålad häst. Signerad. Ett öra med lagning. (Höjd 13cm)
3 600 SEK | 2014-10-26 10:56 |
3 400 SEK | 2014-10-26 11:58 |
2 000 SEK | 2014-10-20 19:16 |
1 000 SEK | 2014-10-21 08:47 |
100 SEK | Startpris |