Förgylld och mörkpatinerad mässing, stomme i alabaster. För fem ljus vardera. Ljusmanschetterna omaka, stomme med naggar. (Höjd 42cm)
2 000 SEK | 2014-10-24 13:31 |
1 900 SEK | 2014-10-11 13:19 |
750 SEK | 2014-10-23 17:03 |
650 SEK | 2014-10-22 13:56 |
450 SEK | 2014-10-21 18:43 |
150 SEK | 2014-10-21 17:40 |
100 SEK | Startpris |