Valnöt och förgylld mässing. På sex fötter i form av lejontassar. Ytslitage. (Höjd 55cm)
1 400 SEK | 2014-10-26 11:09 |
1 300 SEK | 2014-10-11 13:25 |
700 SEK | 2014-10-21 09:01 |
100 SEK | Startpris |