Skulpturerat och förgyllt trä. Tå och fingeravslag, vingar med lagningar, förgyllningsslitage. (Längd 62cm)
3 800 SEK | 2014-10-24 17:59 |
3 600 SEK | 2014-10-26 10:15 |
3 300 SEK | 2014-10-11 13:27 |
2 100 SEK | 2014-10-23 09:59 |
1 500 SEK | 2014-10-21 21:28 |
250 SEK | 2014-10-21 13:26 |
100 SEK | Startpris |