537. Stor sjöskumspipa, silver och björkrot, 1812

Stämplad GP, med Stockholms stadsstämpel. Skaft med trä med målad bård. Slitage, lagningar. (Längd 92cm)

Varenr 156212

26 Oktober 2014

Hammerslag12 00 SEK13 00 SEK 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Vurdering 1000 SEK

400 SEK2014-10-25 22:19
350 SEK2014-10-26 10:46
100 SEK2014-10-23 00:02
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Købsprovision 15% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms