Stämplad GP, med Stockholms stadsstämpel. Skaft med trä med målad bård. Slitage, lagningar. (Längd 92cm)
400 SEK | 2014-10-25 22:19 |
350 SEK | 2014-10-26 10:46 |
100 SEK | 2014-10-23 00:02 |
100 SEK | Startpris |