Med handmålad dekor. Mindre krackeleringar, mindre repor. (Höjd 17cm, diameter 32,5cm)
2 700 SEK | 2014-10-26 11:57 |
2 600 SEK | 2014-10-25 19:17 |
2 500 SEK | 2014-10-25 11:20 |
2 400 SEK | 2014-10-23 19:52 |
1 700 SEK | 2014-10-21 16:16 |
1 100 SEK | 2014-10-21 09:19 |
600 SEK | 2014-10-21 08:49 |
350 SEK | 2014-10-20 21:46 |
100 SEK | Startpris |