570. Brandhjälm, 18/1900-tal

Beslag och dekorer i mässing. Rem i läder. Bruksslitage.

Varenr 158301

26 Oktober 2014

Hammerslag25 00 SEK26 00 SEK 600 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Vurdering 1000 SEK

600 SEK2014-10-26 00:12
550 SEK2014-10-25 21:42
350 SEK2014-10-25 19:17
250 SEK2014-10-22 14:24
100 SEK2014-10-21 18:53
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Købsprovision 15% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms