Anders Strandberg, Göteborg. Kombinationsstämplad. Repor. (Diameter 39cm)
2 700 SEK | 2014-10-26 11:47 |
2 600 SEK | 2014-10-26 11:27 |
2 400 SEK | 2014-10-16 12:24 |
1 300 SEK | 2014-10-26 10:14 |
700 SEK | 2014-10-25 22:00 |
450 SEK | 2014-10-25 11:24 |
250 SEK | 2014-10-23 21:22 |
100 SEK | Startpris |