Originalmålad. Medar i järn och trä. Bruksslitage, skador. (Höjd 105cm, längd 178cm, bredd 59cm)
600 SEK | 2014-10-25 18:38 |
550 SEK | 2014-10-26 12:02 |
450 SEK | 2014-10-24 22:33 |
200 SEK | 2014-10-21 18:47 |
150 SEK | 2014-10-21 18:55 |
100 SEK | Startpris |