9. Handknuten matta, Derbent, tidigt 1900-tal

Ställvis med mindre slitage och mindre lagningar. (148x100)

Varunr 158249

26 Oktober 2014

Utrop 8000-10000 SEK

6 400 SEK2014-10-10 13:34
6 200 SEK2014-10-24 20:57
350 SEK2014-10-24 16:40
100 SEK Startpris

2014-10-26 Kvalitetsauktion, Söndag 26 oktober Kl.12.00, Borlänge

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms